banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno. Dneska ani nevyšlo sluníčko či co ?? No jo, škol... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno. Dneska ani nevyšlo sluníčko či co ?? No jo, školkový režim a já místo abych vyspávala, jsem už 2 hodiny vzhůru. Taakže dneska mě čeká nákup v Ikee, pak nákup v Globusu, vyzvednout Barušku ve školce, cvičení, angličtina, úkoly, přečíst pár stránek knížky, vyprat 3 pračky a v jakém to bude pořadí, to netuším, teď si jdu udělat teplý čaj protože už je mi zima
Pěkný den a ať se daří co je naplánované
K tomu čaji by se hodila ta knížka, ale nechci napovídat
Hezký den Luci
no máš toho požehnaně,tak at ti to vše vyjde

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
4 hlasy

77 %
20 hlasů

8 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 26 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40