banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno z jihu Čech.Já dnes nepracuji, protože jdu dávat... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno z jihu Čech.Já dnes nepracuji, protože jdu dávat krev. Mám sebou Danču, Evča spí. Pak se budeme věnovat domácnosti a odpoledne potřebuju zaject za kamarádkou. Jo a včera jsem si koupila sandálky podle svých představ a ještě byly zlevněná o 50%. No nekupte to, že? Takže už chybí jen kabelka.
Ja včera prolezla 10 obuví a nic.
dobře si pořídila,pěkný den Aničko
Aničko a holky,krásný den
Pěkný den Aničko
věřím, že máš radost Hezký den
Tak to je super, že to se sandálkama klaplo. Hezký den, Aničko.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

24 %
23 hlasů

1 %
1 hlas

11 %
11 hlasů

48 %
46 hlasů

16 %
15 hlasů

Celkem hlasovalo 96 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici