banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno!Včera jsme s Dančou byly u doktorky, na astma to... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno!Včera jsme s Dančou byly u doktorky, na astma to prý nevypadá, ale pro jistotu nám dala žádanku na alergologii a kardiologii. Tak tam dnes zavolám.Aby těch doktorů nebylo málo, jdeme za chvilku s Dančou k zubařce. Já si pak dojedu nakoupit a budu pracovat doma. Restů je tady poměrně dost. Do práce musím o hodinu dřív, protože kolegyně jde k doktorovi. Doufám, že odpolední uteče rychle.Mějte se krásně.
Pěkný den Aničko
no pane jo,toho je teda najednou nejak hodnetak at vsude dobre poridite
hezky den Anicko
pěkný den Aničko

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

0 %
0 hlasů

100 %
8 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 8 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40