banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobre rano, pro me skoropulnoc - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Rianka se rozhodla vstavat kolem 6, to je dan za to,ze vecer driv usina . Dnes potrebuju na mensi nakup a hlavne do dm drogerie pro prikrmy,ale v te silene zime se mi absolutne nechce. Ted po ranu je -7. To je konec brezna? Nebo jsem jen ja blbe natocila kalendar?
pěkný den
hezký den a pěkně se na ten nákup teple obleč, mrzne
Hezký den, Pavli.
s kaledářem mám stejný pocit, ach jo. pěkný den
Pohodový den
Kalendář jsi otočila, ale příroda ho nerespektuje. děs.Přeju krásný den
Pěkný den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

24 %
24 hlasů

2 %
2 hlasy

12 %
12 hlasů

47 %
47 hlasů

15 %
15 hlasů

Celkem hlasovalo 100 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici