banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dobré ráno - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Martin mi oživil internet, tak už snad budu normálně online i když člověk nikdy neví. Modem visí z okna tak by mi ho taky mohli sežrat berani.Dneska od rána řeším náš velký muší problém. Mám 2 kamarádky na vesnici a tolik much v baráku teda nemají. Je to jako ve chlívku dle počtu much...V mém vymazleném obýváčku všude vysej mucholapky, takové designové doplnky. V plánu jsou sítě do oken, ale až bude mít martin čas Dneska nebudeme dělat nic zvláštního budu to tu omývat a ještě dovybalovat a zůtulňovat. Odpoledne přijede tchýně na toníka. To mě dost baví. V praze pracovala 5 minut a bydlela 20 minut od nás a ikdy jen tak nepřijela. A teď jede hodinu a půl jen aby se koukla na Tondu :) zvědavá co :) A zítra pro šťěňátko, dneska mu to tu budu ještě připravovat a puntovi taky. Zatím jí chudák z kastrůlkupřeji pěkný den
Pěkný den.
hezký den a hlavně pohodové odpoledne s tchýní
Jééé,na toho vašeho trhače už se moc těším,myslím,že ti krásně zvedne náladu,asi bych sprostě obešla Martina a ty sítě zařídila sama,najdi si někoho na internetu,nebo zkus zaúkolovat tchána??Jestli máte stará okna,tak může jen stlouct rám a sešívačkou natáhnout úplně obyčejnou záclonu a myslím,že to taky poslouží....Přeju mnohem lepší den,než ten včerejší
Ta tchýně je dost dobrá. Snad ti Toníka pohlídá, aby jsi mohla udělat co potřebuješ. Tak mě napadá, že jste se měli stěhovat už dřív a spravovat to tam až nastěhovaní. S tou tchýní by jsi toho zvládla hodně. Tak mě napadá, pokud by sítě do oken trvali dlouho co tam připíchnout špendlíkama nebo rýsováčkama starou záclonu. Přeji pěkný den.
@zanlena Tak ona nepohlídá. Přijede řekne jeje toník už je unavený já musím jet. Známe. Spíš je zvědavá co všechno jsem jim vyházea a odsunula na půdu Okna tu jsou plastová, takže bohužel nikam nic připíchat nejde
@medox Tak to je návštěva na ho... S těmi okny mě napadlo to ještě přilepit, ale nevím jestli by to drželo.
Ty sítě hodně pomůžou, uvidíš Přeju vám s Toníčkem pěkný den a ať se Ti daří všechno, na co sáhneš
Baru opět si po ránu skvěle pobavila. Je fajn že jsi na příjmu s civilizací.Neboj mouchy si zvyknou že už žádné dobrůdky nebudou a dají pokoj a nebo ty sítě až na ně bude čas, chudino.Uvidíš jak Martin s váma bude o víkendu, tak ho budou taky štvát a budou coby dup.
představa jak beran žere modem je nádherná
Hezký den, Baru. A ty mouchy mne mrzí, ale myslím si, že je to přestane za chviličku bavit až zjistí, že místo lahůdek v podobě plesnivého salámu v oblečení, jim naservíruješ savo a čistotu.
hihihi - tak prijemnou navstevu - at si odveze ty mouchy
hezký den Baru

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

9 %
1 hlas

91 %
10 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 11 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40