banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno, máme za sebou náročný víkend. V neděli a pondělí... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno, máme za sebou náročný víkend. V neděli a pondělí jsme byli u tchýně a ta zase perlila... to vám snad až budu mít chvilku sepíšu do 48 hodin, protože to stojí za to. Dneska učím v Dobřanech, pak domů, vyzvednout děti, aj ve školce, pak doma, pak jdu ještě k jedné paní (místo čtvrtka). No docela je toho dost, takže už teď se těším do peřin :D Hezký den, holky.
hezký den Nadi
Přeju Ti hezký den, Naďo. Tchýně perlila fakt neskutečně. jsi dobrá, žes jí nedala pořádnou čočku, protože jí zasloužila.
tak to jsem zvědavá :-)hezký den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici