banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno!Já už pracuji a Radek má na starosti domácnost a... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno!Já už pracuji a Radek má na starosti domácnost a holky. Eva má už prázdniny, tak bude doma pomáhat. Danča jde ještě do školy. Odpoledne budeme s taťkou vypuštěni do víru předvánočního blázince na nákupy a holky budou doma u Chobotniček z 2. patra. No, normálně jim to závidím.I když mám pocit, že nic nestíhám, vlastně to není tak hrozné, jak to vypadá.Mějte se krásně.
Právě,chaos k vánocům patří.Přeji at se vše daří.A dík za tip na chobotničky kouknu,už je kvůli té čertovce,bo jsme na ní koukali s drakem.
ono to vypadá, že vánoce jsou za rohem, ale do čtvrtka je stále relativně čas. Užij si nákupy
Jůůů oni dneska hrají? To mají kluci taky rádi. Užij si nákupy. Mého muže to čeká ještě ve středu, kdy zajede brzo ráno do Kaufu.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40