banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobré ráno,Davča ještě chrní,já jsem vzhůru od 5.Vzhledem k... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobré ráno,Davča ještě chrní,já jsem vzhůru od 5.Vzhledem k ceně vajec jsme se dohodli,že si pořídíme slípky,tak pro ně Martin ráno v 5 jel a už jsme bohatší o šest slepic.Dneska nás nečeká nic neobvyklého,úklid,vaření,procházka.Všem přejeme krásný čtvrtek
né že jim sníš všechen chleba, nech taky něco ztvrdnoutuž jsi jim dala jméno ????
tak vajíčkům zdar a vy si užijte dnešní dne
Přeji hodně vajec a krásný den.
krásný den
Hezký den!
Lucko,ať se slepičkám u vás líbí a nesou o 106.Krásný den

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici