banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dobrá v hlídání - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ríša chtěl být jednou sám se sestrou, tak mě ponoukal, ať jdu nakoupit, že budou se Sofi sami:\"Sofinka mě pohlídá.\" Pak se otočil na sestru: \"Když Ty jsi, Sofi, tak dobrá v tom hlídání, že?\"
A hlídala?Ja už je nechávam samotné doma.A Zuzi hlída Honzu.Alespon si to myslí.Jsem klidnější ,když se hlídají navzájem.
@Honafa Po tomto jsem \"čula\" nějakou nekalost, tak jsem raději zůstala doma.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

24 %
24 hlasů

2 %
2 hlasy

13 %
13 hlasů

47 %
47 hlasů

15 %
15 hlasů

Celkem hlasovalo 101 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici