banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Do letadla s batoletem-prosím o radu. - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj rodičové.V květnu mě a mého dvouletého synka čeká cesta do Irska. Což o to, let trvá dvě a půl hodinky,ale následně se z Dublinu musíme přesunout autobusem až skoro na západ a cesta autobusem je dlouhá i pro mne.Jede totiž 4,5 hodiny. Nikdy jsem se synem tak daleko necestovala a mám trochu obavy,jak to bude probíhat. Máte s takovými přesuny někdo zkušenosti? jak zabavit dítě na tak dlouhou dobu a čím? Zvládly Vaše dítka dlouhé cesty v pohodě? Můj synek je trochu \"rapl\" a chvilku neposedí,tak se bojím,aby z cesty nebyl horor. Máte nějaké tipy? Děkuji za každý názor.
Moc radit asi nemůžu, já mám doma malého cestovatele. Od narození s ním hodně jezdíme, 4-hodinové trasy dokonce pravidelně a zvládá to v pohodě i bez \"zabavování\". Ale na celodenní cesty se nám docela osvědčil přenosný DVD přehrávač (když je potřeba tak se sluchátkama) a oblíbené pohádky.
@Sphinx Ahoj, já jsem Klárku vzala do Anglie když jí bylo 2,5. Zvládala to naprosto v pohodě, líp jak já. Hodně jsme cestovaly po jižní Anglii, většinou vlaky, Londýn metro. Do letadla měla knížky, malá zvířátka ale stejně koukala z okýnka, povídaly jsme si, bylo pořád na co koukat takže se zabavila. Cestu zpátky prospala. Řekla bych že důležité jsou i nějaké dobrůtky s sebou, pro případ že byste někdo dlouho čekali, nějaký malý laptop a dvd? Ale s tím by se mi asi nechtělo tahat. Určitě víš co malého nejvíc zabaví a může to být úplná drobnost. Jednu dobu ji bavilo ošetřovat plyšáky takže jedno obinadlo a pár náplastí vydržely na hodinu
My jsme s malým poprvé letěli, když mu bylo 14 měsíců a bylo to naprosto v pohodě. A taky jsme museli cestovat autobusem do letoviska a naše dětská lékařka mi doporučila ať dám malému osminku kynedrilu. A Miška pak celou cestu autobusem prospal... Přišlo mi to pro něj opravdu lepší než ho celou cestu bavit a nešlo mi o mé pohodlí ale jeho.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40