banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dnešní sraz Opava - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Děkuji všem holkám Bolkám, které se v hojném počtu účastnili dnešního srazu v Mrňouskově. Vždy mi ten čas tak rychle uletí. Ani jsem se nestihla pořádně pobavit a to jsem byla zvědavá na osobní zážitky z krmení žiraf Evulika a veverky, protože ty fotky z toho byly úchyvtné. Tož snad brzy venku... (a ne zase za rok) na procházce městskými sady. Díky holky
Jéé holky,tak to jsem nějak prošvihla,jestli jste se tu domlouvaly,to já bych se taky přišla s Davídkem podívat a seznámit se s vámi osobně. Tak příště,to už nebudeme takové mrňátko malé :)
@Kajdda Příště vyrazíme do sadů. Přeci jenom mrňousci chodí různě spát. Tak s kočárkama to bude zase trošku jiné. Doufám, že to bude brzy. Dáme Ti vědět a už se těšíme
Těším se
I já děkuju,bylo to moc fajnAkorát přesně,jak píšete s Evičkou,moc jsme toho nestihly probrat,tak musíme brzy na tu procházku
Já jsem přesně tohle říkala Veverce, že jsem si s vámi zase nestihla říct všechno. Jinak, už jse vložila fotky, tak můžeš mrknout. Do sadů určitě zajdeme!!!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

57 %
42 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40