banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dnešní poradna... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojte těhulky...tak máme za sebou další poradnu, na ozvách se nám dneska opět nelíbilo, sestřička furt musela prcka podlubávat a aj se nás ptala, kdy máme termín a že si nemyslí, že do konce měsíce vydržíme, že je prcek mooooc nizoučko. Pan dr. si nás dneska znova poměřil a máme 2650g což mě osobně už by stačilo a jinak je vše ostatní OK. A poznámku typu...snad se uvidíme ještě i příští týden, jsem tak nějak dělala jako že neslyším. Tož tak nevím jako jestli už je to tak vážné, že už by se to mohlo rozjet, ale je fakt, že i dr. říkal, že už je mimísek moc nízko. Tak uvidíme, třebas už se brzy dočkám
2650 g není moc. Pro mimčo nejlepší Váha přes 3000g tak nikam neposíchej.
Simi, nespěcháš na to trochu? 2650g není zase tak moc. Každý gram je dobrý. Já mám termín jako ty a přeměřovat UZ mě bude ve čtrvtek, tak jsem zvědavá.
Nás to čeká zítra, tak jsem zvědavá, jestli u nás bude něco nového Věřím, že nás Simí předběhnete Krom krušného víkendu mám pocit, že se neděje vůbec nic, jen běžné těhotenské problémy Tak nějak si začínám zvykat na tento stav, už mi ani nedochazí, že bych měla mít za chvílu Adélku v náruči.
@Pája24 Já se za dřívější porod vůbec zlobit nebudu. V neděli mi rodila kamarádka, tak mě popadla taková depka, že ona už má toho svojeho andílka v náručí, že já už bych to taky měla nejradši za sebou. Nj víkend byl zase pěkně krušný, v neděli si Nikvoj opět pojezdil po žaludku a opět šlo ven úplně vše, takže buď nějaká střevní viroza a nebo už se třebas takhle fakt chystáme na porod...přičemž to druhé mě začíná docela děsit, nerada bych to tam celé
bratránkovo manželku strašili tím samým dva měsíce před termínem. pořád, že je baby dole a že se chystá a že ona musí ležet a nedělat radši nic. přenášela o týden .je fakt, že je určo lepší zachovat klid, aby to nebylo moc brzo a nepokoušet to nějakou velikou námahou, ale na druhou stranu baby nejlíp ví, kdy se vydat na svět. tak jak mi řekla sestřička z nedonošeňátek u nás v nemocnici, když jsem tam skončila s krvácením o svatební noci 23+5: \"nohy nahoru a špunt\". nebojte, bude to dobrý.
Mě dr. minule řekla že je malej hlavičkou už dost natlačenej dole,takže mé obavy z předčasného porodu ještě zesílily...dnes jsem teprve 30+3tt,zítra jdu na UTZ,tak snad nás něčím nevyděsí ještě tam.Strašně se na UTZ těším jako vždy,ale tentokrát mám opravdu i strach.
@CAndy91 takové strašení by mudrům měli zakázat...mě takhle od 30tt taky strašila předčasným porodem a neustálou hospitalizací...moje psychika byla naprosto v pr... a nakonec když nás poslala v 32tt do rizikové poradny tak to byla ta jediná pozitivní a nejlepší věc, kterou mohla udělat, protože od té doby jsme v klííídku a těhu si krásně užívám bez obav. Držím palečky, aby bylo vše OK

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40