banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dneska zase práce, práce, práce... v 10 přijde první, pak za... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dneska zase práce, práce, práce... v 10 přijde první, pak zapnout pračku, uvařit oběd, uklidit kuchyň a tu koupelnu a záchod (včera jsem nakonec místo toho třídila dětem hračky - celodenní práce, ale stálo to za to). Někdy v mezičase musím přeložit 1,5 A4 dokument do angličtiny a nebude to zrovna lehké. V 18 hodin další angličtina a poslední od 20. Dnešek bych potřebovala o pár hodin natáhnout, abych stihla vše, co potřebuju. Ještě taky musím vyvenčit děti a nakoupit a upéct :)) A to ani nemluvím o olympiádě :))Hezký den, holky.
NO, to se máš co otáčet, ale určitě vše krásně stihneš a mezi prací odreaguješ u olympiády. Šetři se
Pěkný den Nadi a ať se vše podaří
Máš toho fakt hodně. Snad vše klapne na 1

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
8 hlasů

77 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 43 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici