banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dneska udíme klobásky už se moc těším, máme tentokrát 3druh... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
dneska udíme klobásky už se moc těším, máme tentokrát 3druhy venku fučí jak blázen, Verunku to málem smetlo, Beatce je to fuk, zachumlaná v kočárku spinká hezký den holky BOLky!
Klobásky bych si dala. Hezký víkend, Pavli
@tygřímáma hned bych vás všechny pozvala hezký víkend!
pěkný den, mě se ten vítr tedy líbí, pěkně mi schne prádlo
@zanlena mi se nelíbí - právě beatse uletěl z kočárku nánožník i střecha.. ale spinká dál, nedá se rozhodit chlapům u uzení uletěly tři flašky piva
mňam a pěknou dobrou chuť
teda to se někdo má tak ať se podaří!!
mňam... Taky bych si dala říct.. Hezkou sobotu

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

24 %
23 hlasů

1 %
1 hlas

12 %
11 hlasů

48 %
46 hlasů

15 %
14 hlasů

Celkem hlasovalo 95 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici