banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dneska sem ráno vedla malýho do školky, odvedla sem ho do tř... - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
dneska sem ráno vedla malýho do školky, odvedla sem ho do třídy, dali sme si pusinku a vidím jak letí k přistavené židli u okna (děti tam vždy s paní učitelkou mávají maminkám a tatínkům) a on chudák tak letěl až sebou třísklno vstal, potlačil pláč, došel zpět za mnou a dal mi znovu pusinku a pak mi z okna mávali. Miláček můj, úplně mě to rozbrečelo
tak to je krásné. Pamatuj si takové věci na dobu, až bude starší a budeš ho chtít přerazit.
Je to maminčin miláček, no.
bobek malý
bobek malý
To by dostalo i me, je to mile.
Koukam, ze tu skolku budu jednou zvladat hur jak Elda.
dojímá mě to jen to čtu
šmudlík malej

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
8 hlasů

77 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 43 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici