banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dneska se fakt necitím dobře,bolí mě v podbříšku snad od noc... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dneska se fakt necitím dobře,bolí mě v podbříšku snad od noci,sem tam to na chvilku přejde,ale bolí mě i kříže nebo spíš ta bolest jde z toho podbříška do kříží.Sice by bylo fajn,kdyby se Matymu už chtělo,ale musí ještě vydržet aspoň tento týden,kdy nám budou dělat ty pl.okna.Zítra jdeme na ozvy a kontrolu,tak jsem zvědavá co mi doktor řekne,jestli už je to na porod nebo né.
jojo takhle jsem to měla s malou když jsme měli rozdělanou kuchyn samozřejmě se nestihla dodělat malá si pospíšilaA příznaky jak píšeš
NO JA BYCH ŘEKLA ŽE TO MOŽNÁ ZAČÍNÁ.
já ti závidím bolesti....já chci takýýýýý, alespon náznak
tak to třeba brzo pojedeš a budeš mít Matyho u sebe - to tak bývá, když si něco naplánuješ .... Alespoň bys to měla brzo za sebou!!!!
Já měla dneska taky \"slušnou\" noc, ať jsou ozvy OK!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40