banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dneska je u nás škaredě, mrholí a je zataženo.Stejně jak moj... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dneska je u nás škaredě, mrholí a je zataženo.Stejně jak moje nálada. Ondra toho moc nenaspal a já taky ne. Odpolko přijde Jirka a mám v plánu se sním slušně domluvit na pondělním soudu. A taky musím žehlid, tak snad to všechno klapne a nebudou problémy.
TAk to bohužel nevyšlo a boj bude u soudu.jde fakt vidět jak mu na malém záleží.
@Ady.S Jsem zvedava jak to bude dal.
Adélko ,tak držím palečky at se v klidu dohodnete a dej mu co proto
Ady moc ti držím palce nech ti to dobre dopadne.A keď ťa naštve tak pojď honem na bol
adi...zkus si odpocinout a mysli na neco pekneho...drzim palce at vse klapne..
Adélko,taky přeju hodně sil na odpoledne.Nebude to určitě jednoduché,ale nešetři ho.
Adinko,usměj se a převez sluníčko,když je zalezlý ať svítíš aspoň ty.Na odpoledne přeju hodně sil,domluva bude určitě náročná

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
33 hlasů

70 %
91 hlasů

5 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 130 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici