banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dneska jako včera pohoda, malej ve školce, Radek v práci. Va... - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
dneska jako včera pohoda, malej ve školce, Radek v práci. Vařit nemusím, odpoledne pro Vojtu do školky a zajdem někam ven, nebo k našim. Radek jde rovnou z práce do hospody fandit.Adélka spinká, pak si zacvičí, nají se...Hezký den holky, včera to teda byla hrůza bez BOLu
hezky den
Jojo, to je závislost:)) Krásný den:)
hezký den
Pohodový den
Hezký den
Pěkný den
Krásný den.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici