Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

dnes.. - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
navareno mam od vecera,poklizeno ted,jeste umyt koupelku a je to.musim dojit na nakup a pak nejak zabavit kluky.dneska to na velke slunicko nevypada..alex se lepsi s nestovicema,edik porad nic.tak jsem zvedava,hezky den holky
Taky bych řekla, že spíš čekej neštovice příští týden, Andrejko.
@tygřímáma ted jsme na ne vybavena a pripraven,akdyz uz maji byt,tak at si to teda odbyde i edousek,zejo..
@Andrea81 Jasně. Když je chytla předškolní Anička, taky jsem dělala psí kusy, aby to odbyla i Eva.
Lucka je chytla za týden, venku 40 stupňů a mi seděli doma na zadku
@Jana A taky dobry
Dnes je u vás 6 den,tipuji,že Edík to dostane 14 den.
@Honafa no jako nechapu,proc to nemaji oba naraz jako jo,jasne,ze chapu.ale bylo by to lepsi,pac takhle nemuzeme nikam.vzdy jen s edikem,alex doma a pak to bude naprd,pac budou muset byt oba doma a..takhle 14 dni alex a pak dalsich 14 dni edik..
@Andrea81 budem na tom teta stejně, Maty taky furt nic, ve školce děti neustále prohlížejí, Matyho nejvíc a stále nic, tak snad příští týden, dole ve tříde je cca15 dětí . . . jinak ve škole prý včera odpadlo 17 dětí snad skrz neštovice
@Lenďa84 nojo,je to takova vlna blba..me to nejak neva,jen me vadi,ze je to takove protahle a chodim ven jen s edikem a kdyz uz bude ok alex,tak zase edik no...nastesti alex to mel uplne paradni prubeh..
@Lenďa84 no alex tu je prave taky sam,kdyz jdeme na nakup a pak jsme na zahrade nebo si ho odpoledne bere milan ven a jezdi k babicce a prijedou az vecer.ale az to bud emit edik,tak to bude naprd.
@Andrea81 mě to zatím taky neva, o víkendu výletil Zdenda s Matym, teď pro změnu vyrazí na masopust di Chrudimi, v tejdnu jsem tu měla dědu, abysme mohli s Matym po školce aspoň vyrazit ven, když jdu do školky tak tu Nel tu půlhodinu počká sama, ale až to dostane Maty, tak to bude mazec
@Andrea81 U nás je děti měli tenkrát v prosinci a měli je postupně celý prosinec.Což mě fakt štvalo.Tolik akcí prošvihli.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
40 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 72 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40