banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dnes je to 24 let - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Co jsem udělala papíry na auto.Pamatuju si to jako dnes.Mrzlo až praštělo a byl sníh.A do dnes si pamatuju tu trasu,kterou jsem se zkušebním komisařem absolvovala.
to jsi už zasloužilá řidička
gratuluju k výročí :DDD
Já si to teda nepamatuji ani trasu. Někdy na jaře, rok 98 nebo 99? Fakt nevím. Ale zato si pamatuji kdy jsem maturovala a státnicovala
Gratuluji, superni narozkyJa mam kamosku, a ta je jak Zuzka. Kdykoliv spolu jdeme na prochazku kolem jednoho kruhace v Roznove, tak neopemene vzpomenout, jak tam najela na prechod a komisar ji vyhodil
ja si pamatuju svoji prvni jizdu.byla jsem sama holka v kurzu.meli jsme teorii a ten lektor na me:no a zitra bude mit prvni jizdy Andrea.kolem pul seste..(byla zima,takze ve 4 uz tma jako v pytli).a ja na to:jezis ale to uz bude tma.a kluci se mohli potrhat smichy.a jeden na me:vis,auto ma svetla.ty zapnes a uvidis.a pokud bude lejt,existuje neco jako steractak bych se nekde videla.no a nakonec jsem byla jedina,kdo udelalteorii na plny pocet a jizdy taktez bez chybicky..
@Andrea81 měla jsem to podobně. Já pro změnu na první jízdu v půl sedmé ráno v lednu a sněžilo.
Tak takhle přesně si to nepamatuji. Pamatuji si jen měsíc a rok.
Ojéj.To je doba.
Já už si tohle ani snad nepamatuju.
Ty jo,ja delala ridicak taky v zime,ale datum si nepamatuju...dokonce ani rokem si nejsem jista
Vidis, ja delala v lete:) Kratke saty jistily nevedomosti. Bylo mi krasny sedmnact, takze to bylo uz patnact let Tak hodne stastnych kilometru!
hmm, hustě..já si taky pamatuju, jak jsem na mikuláše před 10ti lety papíry neudělala, do největších detailů
to už je parta let... A kolikrát jsi tak bourala, Ani? Jako že jsi sama řídila? Jen by mě to zajímalo
@danicka84 Sám,sám.Ještě mi nebylo ani 18 let a už jsem měla papíry.Bourala jsem jen loni v únoru a ne vlastní vinou,bouchnul to do mě kluk zezadu.Nikdy jsem ani neplatila pokutu.Snad jsem to nezakřikla.
tyjo ty máš paměť... já si takovéhle detaily teda nepamatuju. a to jsem řidičák dělala před 12 lety.
Já dělala řidičák na Silvestra v roce 2005

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40