banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dnes je Škaredá Popeleční středa a obloha na to fakt vypadá.... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes je Škaredá Popeleční středa a obloha na to fakt vypadá. Je úplně šedo. Začíná půst, který sice nedržím, ale stejně aspoň mám příležitost dát si s kámoškou řecký salát k obědu, mňam Vidím, že si dávají v televizi kafe, tak si ho jdu dát taky a pak vyrazím do města. Odpoledne angličtina s mými oblíbenci. Tak se mějte a snad je jinde lepší počasí
No měli jste dne u vás pěkně zamračeno
pěkný den, taky nedržím půst
Hezký den
Hezký,den paní učitelko.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
28 hlasů

69 %
77 hlasů

5 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 111 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici