banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dnes byl budíček v půl 7 takže už mám navařeno, těd chci ješ... - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes byl budíček v půl 7 takže už mám navařeno, těd chci ještě vytřít obývák. V 11.00 jdu na tu konzultaci na genetiku, hlídání a poobědný spanek má dnes nastarosti babička. Odpoledne chci být se Stellkou sama a psychicky se připravit na zítřejší den. Dnes byla strašná noc..doufám, že na zítřek se alespoň dobře vyspím.
držím palce, všechno dobře dopadne - určitě
Držím palce
držím moc palce
ať to dopadne výborně

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici