banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Díky za informace - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky holky, všem Vám chci poděkovat za reakce. Je to moc milé, že tu jste a můžeme pokecat . Já jen pořád umísťuji příspěvky nějak divně, tentokrát dvakrát , omlouvám se. Jinak moc děkuji za typy na cvičení od Vás, promyslím to, podívám se na web a něco vyzkouším. Jinak u nás nic nového, jen nás je v práci o dvě více TĚHULEK. Jedna z kolegyň otěhotněla přes antikoncepci, kterou brala ještě několik týdnů po otěhotnění, opravdu spolehlivá ochrana, že jo?? Už se zase nemůžu dočkat dalšího UT. Tak se mějte všechny krásně. Paaa Lucik

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

21 %
4 hlasy

79 %
15 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 19 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40