banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Děkuji Honafě:-) - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes Tygřímáma dělala plněné brambory plněným masem, podle Honafy. Holky to je žrádlo:-) Jsem strašně vybíravý člověk přes jídlo, ale po tomhle se mi dělaly boule za ušima a dokonce jsem si i přidala. Honafo děkuji, více takových receptů
Jéjda.Na vaření jsem dneska zapoměla a málem jsem tu ani nešla.A ted koukám taková pochvala.Moc děkuji.A dobrou chut.A já zas něco vynaleznu.
@Honafa Ty čteš Cukříkovo myšlenky.Včera se mě ptala,podle koho vařím.Když si nacpala břicho a pěla chválu,tak prohlásila,že by jsi mohla zase nějakou lahůdku vymyslet,já uvařit a ona zbaštit.
@tygřímáma A tak na dálku alespon ochutnáte to co bych vám dala,kdyby jste přišli na návštěvu.No jo přemístít se v prostoru neumíme,co jiného nám zbývá,že.
Mne sa najviac páči syrová roláda,ale toto musí byť tiež pecka

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

9 %
1 hlas

91 %
10 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 11 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40