banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

datum oplodneni - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dobry den.Datum porodu jsem napred mela urceny na 10.3,2016 pote se mi posunul na 17.3Potrebuju si ujasnit kdy mohlo dojit k pocetí.Vcera na kontrole jsme odpovidali 16+1podle utz v prukazce mam 15+5.vazime asi150gDoktorka mi rikala ze k oplodneni doslo cca pred 14ti tydny coz vychazi na 23.6 plus minus.Potrebuju vedet jestli je mozne ze bych otehotnela az 3.nebo4.7?Jestli by bylo mozne ze se vysledky celou dobu o ten tyden lisí.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
3 hlasy

82 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 17 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40