banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Co s tím? - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dneska jsem fakt nechápala.Dojdu pro potvoráky do školky a v šatně už se oblékal jejich kamarád.Tak tam ještě blbli,do toho jsme s druhou maminkou chtěli at se už taky obléknou,no nakonec byl Mates hotový,odchází a najednou říká Jirkovi\"ahoj vole\".Jirka se otočí a klidně pronese \"čau bejku\".Já zůstala stát jak pitomá,maminka Matese taky.No nakonec jsme to rozdejchali,klukům vysvětlili že takhle fakt ne,ale je mě jasný že jakmile budu z doslechu klidně to bude opakovat.Sakra už i 4letý dítka mají děsnej slovník.
To brzo začínají. A popravdě, taky by mě to štvalo.
Mezi chlapama je to neskodne, hlavne at tak nezdravi pani ucitelku. Zbytek uz mu dojde casem, ze zdravit divku sveho srdce ZDAR BEJKU neni to prave orechove.
no aspoň že jsou to kluci, a těm se to trochu promine protože to tak nějak ke klukům patří, když se sprostě oslovují holčičky je to horší
Když jste jim to vysvětlily tak snad to pochopí, ale obávám se, že to budou říkat dál.
Ójéj co mě ještě čeká.
tak u nás se zatím naučil jenom regulérně prát. Sprosté slovo ještě nepadlo... Ale i to časem přijde
noo to brzy..
Vítej v tomto světě.A co doma,neposlouchala jsi je někdy ,když tě neviděli?Ti moji si občas nadavají,když tajně poslouchám.A musím říct,že nejsprostější je kupodivu Zuzana.Má to ze školky.
@Honafa Ale taky poslouchala.Není to tak dávno co Jirka řval na Jitku \"krávo pitomá\"protože si myslel že ho neslyším.Jen jsem netušila jak hezký slovník mají chlapečci i ve školce.
Čau bejku je dobrý :)) Čau vole je horší. Ale co s tím to nevím...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
36 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 47 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici