banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

co nasi neumi ve 20 mesicich - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
nemluvi,neji lzickou ani vidlickou,nechodi na zachod ani na nocnik,nespi ani do 6 rano,nespi pozdeji nez v 8 vecer,nejedi kasi na lzicku,co umi ve 20 mesicichdelat bordel do 3 minut po probuzeni a vydrzi s tim az do vecerniho spani,zlobit,donutit maminku ztratit nervy a zarvat na ne,2x denne cilene vyzadat pres zadek,.,,jinak by je maminka odvedla do cerneho lesa,donutit maminku prchat na balkon a davat si tam cigarko v klidku ,chranena 2 dverma pred goblinama,rozesmat maminku asi 1000x za den..
Mužu jen závidět.
No, ty jsou opravdu úžasní.
jsou naprosto báječní

Vybraná anketa

Kdy strojíte stromeček?

4 %
3 hlasy

0 %
0 hlasů

7 %
6 hlasů

65 %
54 hlasů

0 %
0 hlasů

24 %
20 hlasů

Celkem hlasovalo 83 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40