banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Prasklá voda v bytě .... 2 - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dnes ráno mi praskla ta voda v bytě v koupelně. Prostě ráno snídáme a najednou něco začalo hučet, jen tiše. Najednou slyším, jako když někdo stříká z hadice. Vstanu a jdu do koupelnu. No, a vidím pěkně mokrý koberec a zvuk sílil. Bylo mi to jasný, voda v koupelně. Otevřela jsem dveře a voda se valila ze skříňky pod umyvadlem.Prostě se urval ventil na přítok vody. Okamžitě jsem zavřela vodu. Voda přestala téci, ale byla nejen v koupelně, ale i na chodbičce. Koberec ji pěkně nasál a vyléval do místnosti s WC. V tom zvonek. Samozřejmě sousedka, že jí kape voda. Tak jsem se jí moc omluvila a šla zase vysoušet. Ondra mi samozřejmě na koberec stále chodil, takže byl pěkně mokrý. Na koberec jsem neustále dávala ručníky a ždímala. Ondra začal plakat, že se něco děje a on neví co. Volala jsem manželovi, ten se právě vracel z práce. Tak si musel pospíšit. Voda začala asi půl metru prosakovat kobercem do ložnice a kuchyně (Gigi má stejný byt, tak ví). Hodně vody zachytila skříňka pod umyvadlem díky šuplíkům. Přišli jsme asi o digi váhu, která byla pod skříňkou. Koberec jsme taky sundali a uvidíme, jestli tam půjde po uschnutí. Manžel chtěl vše opravit sám, ale ventil si jako urazil. Půlka zůstala ve zdi a nešla mu ven. Máme 3,5 roku novou koupelnu. Tak jsme se obrátili na firmu, která nám koupelnu dělala. Přijeli do hodiny, jak slíbili. Byli moc ochotní. Pak u nás asi ještě 15 minut byli, jestli to netečet. Ještě chci skočit k sousedům, jak to u nich vypadá. Máme dobrou pojistku na byt, takže jim případné škody uhradíme přes pojistku.Musím přiznat, že nevím, jak usnu. Stále mám před očima tu chrlící vodu ze skříňky.
Me by trefil slak! Nastesti, firma se zachovala dobre a se sousedama to bude taky v pohode. Ale stejne,...vsechno vlastne nove a stane se tohle....to fakt nas...nastve.
mazec,nám tak praskl před 2 lety ..ještě že bydlíme ve vyvíšeném přízemí že pod náma je chodba..valilo to prý proudem..mi byli na dovolené,ještě ,že tchánovci mají klíče..uff to tenkrát bylo..
Jéjé to je neštěstí,ale co se dá dělat,stát se to může každému,tak přeji,aby škody nebyly moc velké.
no tak to je celkem des a bes...at to date brzy dohromady a at pojistka staci,ale i tak-ty starosti,vid
to jsou ošklivý starosti,no snad už to bude v pořádku
Teda to je mazec,snad to i u sousedu dopadlo dobre.Tedka jeste aby se ti dobre spalo a zadna katastrofa uz se nestala
Týýý jo, mazec ještě že máte tu pojistku tak hezký sny

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40