Co na to říkáte? Přečetli/y jste? Vaše příhody. Co už bych nepřežil/a? - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 10 115 příspěvků
Lapálie s Ježíškovým dopisem
to je strašný
udelat darkovou akci
My se třeba chystáme 19. prosince na charitativní zápas v basketu. Na konci zápasu se na plochu hází plyšáci - hráči je pak sesbírají a odvezou je dětem do Dětského domova v Trnové. Takže kdyby se někdo potřeboval zbavit plyšáků, tak je ráda předám. http://www.basketbal.tjloko-plzen.cz/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=1005&cntnt01returnid=1
Lapálie s Ježíškovým dopisem
uz nepiseme,nikdy neodepsalDobrý matematik = dobrý lékař - s tím naprosto souhlasím :-)
ó děkuji.A k tomu docela dobře počítámDobrý matematik = dobrý lékař - s tím naprosto souhlasím :-)
chemie se dá přestavit? Já to mám přesně naopak, čísla chápu, ale slučovat dohromady písmenka? To jsem nikdy v chemii nepobrala :-DS fyzikou jsem na tom byla podobně, teda něco jsem pobrala, ale v elektomagnetice a dál jsem se už dost ztrácela :-)
Dobrý matematik = dobrý lékař - s tím naprosto souhlasím :-)
Zajici, Ty jsi fakt osvicenec . Proc jen nejsou takovi lidi jako Ty na mistech, kde mohou rozhodovat a posouvat veci k lepsimu.

Zajemce o kocar
tohle podvod je, ta paní by si peníze nechala a nic by ti zpátky nepřišlo, je to docela známá finta, taky to na mě zkoušeli, tak jsem si to vyhledala, akorát to teda byl nějaký chlap tenkrát
Dobrý matematik = dobrý lékař - s tím naprosto souhlasím :-)
Jakmile se začala k číslům motat písmenka, tak jsem to vzdala. Fyzika i chemie my šly, protože tam jsem si to počítání dokázala představit.
Transference - pokracovani
ježiš a neprodáváš náhodou třeba plutonium nebo nějáké samopaly? To je hrozně složité. Do toho bych taky nešla.Já když prodávala kočár, tak si ho přes internet objednala jedna paní a pak jsme zjistily že je z vedlejší vesnice, což byla náhoda jako brno.
Dobrý matematik = dobrý lékař - s tím naprosto souhlasím :-)
JJ já k tomu fakt dozrála. Úplně pamatuju jak některé spolužačky na střední prostě jen zapřemýšlely a řekly výsledek a já si to počítala trojčlenkou co přeci jen chvilku trváMě přijde že se mi prostě něják dva spoje v hlavě spojily nebo tak :-)Zato zase mám poslední dobou zhoršený problém při placení, že mi to moc nejde....něják podezřele často e do toho vkládá třetí osoba....v krámě platím z toho důvodu jen kartou a v retauraci bývám s lidmi co mě znají, tak ti už pomůžou na podkladě nějáké negativní zkušenosti s tímhle semnou. A záležitosti kolem financí jako pojištění, spoření apod. má pod palcem moje matka neb já bych se nechala lehce napálit.Já myslím že jsem jakoby celkově dost inteligentní. Ale co se týká třeba zrovna těch peněz tak jsem na úrovni tak 12 ti letého děcka.....a to mám matku ekonomku a celý život do mě tyhle vědomosti hrne. Matiku se semnou opravdu pečlivě učila.Můj martin mě zase na základce doučoval fyziku a chemii a někdy i matiku
Zajemce o kocar
A podvod to asi bude, protoze pani, pote, co jsem ji napsala, ze nemam v umyslu vybrat penize z uctu, atd, atd,...ticho po pesine.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
19 %
13 hlasů
0 %
0 hlasů
7 %
5 hlasů
56 %
38 hlasů
18 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků