Co na to říkáte? Přečetli/y jste? Vaše příhody. Co už bych nepřežil/a? - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 10 115 příspěvků
Juvenilní justice v Norsku
A to si právě myslím,že je úplná blbost.A teorie s geny???To je blbost úplná.Norové si tam jen tak někoho nepustí,nechtějí tam cizí geny.Proti cizincům bojuji třeba tak,že jsou tam třeba šílené pracovní povolení.A šílené daně i když tam jen jedeš taxíkem-jestli ,že jsi tam na pracovní povolení-musíš platit daně ze všeho.My tohle řešili několik let i s českým danovým úřadem,nebylo to jednoduché.Juvenilní justice v Norsku
A to si právě myslím,že je úplná blbost.A teorie s geny???To je blbost úplná.Norové si tam jen tak někoho nepustí,nechtějí tam cizí geny.Proti cizincům bojuji třeba tak,že jsou tam třeba šílené pracovní povolení.A šílené daně i když tam jen jedeš taxíkem-jestli ,že jsi tam na pracovní povolení-musíš platit daně ze všeho.My tohle řešili několik let i s českým danovým úřadem,nebylo to jednoduché.Jak se to dělá, aby bylo na Vánoce cukroví?
Je to normálka? Já mám pocit, že všude je na Vánoce nějaké cukroví. U nás - 11tého se na mě z talířku smutně dívá poslední perníkový zajíc. A to už byla druhá várka.cekame sestercata
presneUmíte hospodařit s časem?
ANicko obcas mam ten samej pocit,co jsem v praci...Jak se to dělá, aby bylo na Vánoce cukroví?
To je normálka, ne?My měli před zdobením např. 2 krabice perníčků a po zdobení už jenom 1 :-).Hlídání
Řekla jsem ve školce: "Kdopak by chtěl hlídat holky o prázdninách?" A někdo se našel... Kámoška mi hlídala o prázdninách dokonce zadarmo.Hele, teď je TOLIK lidí, co nemají práci, a ani brigád není moc, není boha, aby se někdo na hlídání nenašel.Juvenilní justice v Norsku
Tam jde o to, že oni žádný zákon nepřekročili - to potvrdil i soud. Ale místní socka se na rozhodnutí soudu nemusí ohlížet.Tedy jakoby Martina nařkli, že chlastá, lékař změřil hladinku a řekl: "Ten chlap nepil", a policajti řekli: "Nevadí, stejně ho zavřeme".Taky jdou teorie, že Norsko potřebuje nové geny, takže si opravdu ty děti vyhlídli - je i několik případů z Ruska a tak.
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
14 hlasů
0 %
0 hlasů
7 %
5 hlasů
55 %
38 hlasů
17 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků