Co na to říkáte? Přečetli/y jste? Vaše příhody. Co už bych nepřežil/a? - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 10 113 příspěvků

Jste mlíční nebo nemlíční?
u nás mlíko jede... vzhledem ke třem dětem, z toho dvěma již pubertálním klackům kupuju téměř zásadně v akci a rovnou po 36 kusech měsíčně....náhrady nezkouším, možná proto, že už nahrazuju mouku...ale nedávno mi říkala kolegyně názor - člověk je prý jediný tvor, který pije mléko v dospělosti, což není normální. tak tenhle pohled mě nenapadnul a po praktické stránce se s ním neztotožním...člověk je všežravec.Jste mlíční nebo nemlíční?
Já taky normálně trávím mlíko.Dokonce i dobře trávím mouku.
Jste mlíční nebo nemlíční?
Rozhodně mlíční.Já jsem schopná za celý den vypít i 2 litry mléka.Kluci mléko taky mají moc rádi,jogurty taky jíme ve velkém,kluci milují kefír a podmáslí,ale to my vlastně všichni.Mléko a mléčné výrobky z něj miluju.A sýry taky.Nezkouším žádné náhrady.
Jste mlíční nebo nemlíční?
my jsme mlicni :-)jogurty, kefiry, zakysy, syry... mleko do kafe, kakao, ja mam rada mleko samotneJste mlíční nebo nemlíční?
řadím se k tobě, my jsme taky mlíčňáci, máme to stejný i tu akci na mléko. Začínám být nervozní, když načínám poslední balík (12ks v balíku)Jste mlíční nebo nemlíční?
Mlíko jako takové tráví strašně málo lidí.My s Pepou jsme snad jediní dospělí, které znám, kteří mlíko tráví.Kozí mám ráda sejra.Jste mlíční nebo nemlíční?
Proti mléčným výrobků nic nemám, ty jíme ve velkém (kefír, jogurty, sýry apod.). Ale mlíko jako takové nemusím, max. do kávy, a věřím je to zátěž pro organismus. Viděla jsem to i na dítěti. Mlíko nestrávil, ale kefír nebo jogurt ano... A různé náhražky jsem teda zatím nezkoušela, jen jednou rýžové mlíko kvůli malému, ale teda fuj :-)Ještě jsem párkrát měla kozí mlíko a náhodou mi chutnalo :-)Jste mlíční nebo nemlíční?
Honafí švagrová pije jenom sojové a máš pravdu je z ní taková stařena zažloutla.My mlíko jako samotné nepijeme,máme tak mlíko na 14 dní.Jen do vaření,pečení a ani to né.Mám raději kefír.Jogurty tu jí jen Gabule.Co ,ale já s Honzou fakt potřebujeme tak je tvaroh.Honza nejí skoro maso a tak je to jeho jediná bílkovina.A já se svojima polomáčenýma občas potřebuji dát si lžíci tvarohu.Taky z tvarohu peču-místo mlíka.Ale potěším tě,pochlubím se-zařadila jsem do jídelníčku týdně jednu červenou řepu.Nedávno dokonce s kozím sýrem.To byla dobrota.Jste mlíční nebo nemlíční?
cetla sem od jedne mega zdrave stravujici se kamaraky- mliko je pro kravy- nepij to a uz vuubec to nedavej detem- zabiji je tojá si dám obcas kakao, tobik ma mliko jn s kulickama, ci musli... jinak jogurty jednou za rok.. teda krom They- tu ceka era jogurtu na sváácu:o)Jste mlíční nebo nemlíční?
my jsme mlíčňáci, všichni, mléko, jogurty, sýry .... smetanu ze svých zdravotních důvodů používám sojovou a chutná nám, jogurty si také vyrábím, jíme je denně, mléko také...manžel večer před spaním zvládne 300 ml mléka a tři rohlíky vždy když je někde v akci mléko posílám všechny z rodiny na nákup, abych ho měla co nejvíceJste mlíční nebo nemlíční?
já na mlíku ujíždím. Doufám, že se někdy v okolí dožiju akce typu košt mlék. No co, když jsou košty vín, piv a kdovíčeho...Jste mlíční nebo nemlíční?
ja nemam rada mleko jako takove,ale mlecne vyrobky ano a snazim se k tomu vest i deti. O dost radsi jim dam kefir, nez kakao z mleka. A diky tomu, ze tatka je pankreatik si myslim,ze mleko se opravdu tezko travi, protoze po letech prisne diety si ted uz klidne da mascarpone s rohlikem a nic mu neni, ale nedej buh si frnkne do kavy dve kapky mleka a dostane zachvat…..Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
17 %
7 hlasů
79 %
33 hlasů
5 %
2 hlasy
Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků