banner

Co na to říkáte? Přečetli/y jste? Vaše příhody. Co už bych nepřežil/a? - nové reakce

Za námět na doplnění tématu děkujeme tygřímámě.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 10 120 příspěvků

@nathalis

Sebereflexe

teda,,,tebe jsem tu dlouho nevidela..jak zijes,co noveho...proste jsem rada,ze jsi zase koukla sem

Sebereflexe

V Amazoni a nebo tady v malom domecku

ahoj holky

Pisem z mobilu tak prot tie chyby
@chezzie

Pochvala od dcérenky

přeci ve fotogalerce
@markíla

Sebereflexe

myslim ze az tak rychle tam zmena neprobehne australie nebo nz preci jen trosku reguluji stavy jako jsou ted v evrope

Sebereflexe

U děcka, které ještě pořádně neví, co se v tomto krutém světě děje se dá vymyslet kdeco.A kde se vidím já? Nevím, žiju tím co je, kdybych žila tím co bude nebo mohlo byt jsem v cvokhausu.
@samickasmladyma

Sebereflexe

sorry, nevim, proc reaguju pod tebou, melo to byt pod puvodnim prispevkem...
@samickasmladyma

Sebereflexe

Ja bych chtela muze, se kterym by mi bylo tak dobre, jako s tim poslednim, do kteryho jsem stale naprosto hotova. Ale to se mi nesplni, takze za deset let se vidim tam, kde jsem ted. Ve 2kk, s jednim ditetem, ale jinak sama. Budu mit pored stejnou praci a mozna malicko vetsi plat, ale ne o moc. A kazdej lichej vikend budu pit vino z mistni vinoteky, jen snad ne celych 10 let sama :DA jak bych to chtela? Kdyby svet byl idealni? S tim, kteryho miluju, bych koupila barak (prodala bych svuj byt), mela s nim jeste aspon jedno dite, castecne bych chodila do prace, abych nezakrnela a doufala bych, ze dalsich 10 let uz nebudu menit ani chlapa, ani bydliste, ani praci :D

Sebereflexe

Za 10???budu snad uz prestehovana.mit 3deti nakou praci..a snad budu zdrava a ziva..

Sebereflexe

tak v mé životní etapě, už asi nějaký výrazný cíl není... Snad jen se zdokonalovat v práci a být šťastná, že z toho dítěte přece jenom něco normálního a rozumného vyrostlo :-)

Sebereflexe

netuším,nedokážu odhadnout,bojím se toho.Rozárka těsně před pubertou,Barborka rovnýma nohama v ní...tak kde bych asi mohla být...v Bohnicích
@Liberte

Sebereflexe

a když zeland už nebude zelandem?

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
28 hlasů

68 %
73 hlasů

6 %
6 hlasů

Celkem hlasovalo 107 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici