Co na to říkáte? Přečetli/y jste? Vaše příhody. Co už bych nepřežil/a? - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 10 116 příspěvků
Může k moři?
pojedeme buď všichni,nebo nikdo,k babičce jí nedám,nikomu bych jí nedala abych mohla jet k moři.Odlehčenou sádru nechtějí dětem dávat a na loket prý už vůbec ne.Může k moři?
babičce jí nenechám ani náhodou,buď pojedeme všichni,nebo nikdo,jsme jako mušketýři pláž je oblásková,takže žádný písek,Bára tomu koupání stejně moc nedá
Může k moři?
http://solutions.3mcesko.cz/wps/portal/3M/cs_CZ/lehka-sadra/home/ měla jsem toto, u soukromého ortopeda mě to vyšlo na 200,- teď jsem se o tom bavila s kamarádkou, která dělá v nemocnici a prý to v klasické nemocnici dávat nemohou, protože si to lidi museli platit a od nějakého nového zákona jsou tyhle placené nadstandarty v péči zakázané, tak je ani nenabízejí :-) tak fakt zkusit nějakou kliniku možná :-)
Může k moři?
řešila jsem to, když jsem si zlomila ruku v lokti já - zašla jsem na ortopedii (jelikož v nemocnici mi sádru odmítli vyměnit, že se to nedělá)k našemu soukromému ortopedovi a vyžádala jsem si plastovou sádru - odlehčená, plastová, mohla jsem se s ní normálně koupat plavat a byla to úplná pohoda oproti té sádře jak pro koně, co mi dali v nemocnici Zkusila bych to vyřešit takhle, akorát je třeba narazit na dobrého doktora, mě se v nemocnici snažili namluvit, že když se jednou sádra dá, tak už ji nesundávají a že ta plastová není vůbec dobrá pro loketní zlomeninu apod. prostě si evidentně chtěli ušetřit práci, odmítli mi ji i dokonce jenom sudnat, když jsem řekla, ať mě toho zbaví, že se nechám ošetřit tedy jinde no, ale u mého doktora problém nebyl, dokonce mi to schávlil a říkal, že je pak i rehabilitace lepší. V nemocnici mi prorokovali, že po té zlomenině si už nikdy neučešu copek, protože tu ruku neohnu a kupodivu, používám ji úplně normálně tak bych to fakt zkusila :-) sice to delší dobu schne, ale když jsem ji potřebovala usušit rychle, tak jsem ji fénovala držím palce
Může k moři?
pokud vim,scotch dela odlehcene a vodeodolne sadry..neni na celodenni pobyt ve vode,ale vydrzi dobre a je to vazne lehoucke...jen to stoji penize...a ne kazda ordinace je ma...ale zkusila bych to..s beznou sadrou je to pro ni akorat utrpeni ve vedrech a u vodyMůže k moři?
Já bych se určitě poradila s lékařem, otázka je jak moc se jí to podařilo zlomit... A určitě bych zkusila prosadit nějakou odlehčenou sádru, nebo takovou tu neoprénovou, ale to nevím zda i na děti dělají... Ještě máš týden čas na rozmyšlenou, uvidíte co to bude dělat a jak to bude snášet... Upřímně jestli má být v Praze ve vedrech nebo u moře ve vedrech tak asi spíš to zvládne u moře...
koupaliste
jojo, je to ledový, ale záleží i na teplotě vzduchu, když je venku 26 a voda 23, tak tam v pohodě vlezeš, ale když 35 st ve stínu, tak ti přijde studná i voda 30st. :-)my byli loni u Baltu, na Rujáně a voda měla cca 23stupňů a vzduch 26 a bylo to super!
Může k moři?
to je fakt, nemůžou jí dát nějakou odlehčenou sádru za peníze?? S tou bych jela. zkus se zeptat někde na chirurgii. chudák Barborka, to je smolařka, každopádně byste měli dostat peníze z úrazovky, když to bylo ve školce. Chápu, že na tohle teď nemyslíš, ale alespoň bolestné. Doufám, že to nějak vyřešíte a vyrazíte, dej pak vědět, jak se to vyvíjí. Nám dnes Honzík schrástnul po hlavě ze zahradního traktoru mezi traktor a gabionovou zídku, já šla zavřít pískoviště, najednou řev, otočím se a vidím jen čouhat nohy, hrozný podlitiny na hlavě, boule na zádech, ale vypadal pak večer dobrej. Tak ho budu chodit kontrolovat, je to děs ty děti, je to ve vteřině. Držím pěsti!!!koupaliste
To je jak u nás, první nechali venek ladem a opravili jen vnitřek ale udělali plavecký a whirpool, žádný dětský bazén. Pod nátlakem opravili venek dětský a pak takový napůl kde dojíždí i tobogán. Teď řeší že opraví i venkovní plavecký ale už se to táhne dva roky a zas nic. Ale i tak sama si tam s třema netroufnu.Může k moři?
To je mi líto, já osobně bych se asi pokusila aby dostala odlehčenou sádru a jela bych. Osobně bych nedokázala dát dítko k babičce a jet bez nějMůže k moři?
Chudera....kazdej trenink fotbalu trnu ue dojde se tlomenou nohou... Ja bych nejela..ve vedru to otika...;( koupni bude za trest s igelitem.pisek vsude.pak bude skrabat...atd..;( nechate ji babicce;)))
koupaliste
jsem se o tom bavila s kolegyní, říkala, že 23 stupňů je šíleně málo Ale už nevím, kolik je už dobrý. Já nebyla na koupáku asi tak sto let - a ani se tam v nejbližší době nechystámSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
18 %
4 hlasy
77 %
17 hlasů
5 %
1 hlas
Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků