Co na to říkáte? Přečetli/y jste? Vaše příhody. Co už bych nepřežil/a? - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 10 136 příspěvků
Made in China
Jo to bude věkem, já si takhle odličuju oči, po dost dlouhém drhnutí koukám že je tampónek čistý, jasně, dnes jsem přeci nebyla namalovanáMade in China
tak to už je v našem věku normální. Zrovna jsem tuhle házela použitý papírový kapesník místo odpadkového koše do koše na prádlo :-).Made in China
Já to taky letos kupovala Zuzce k vánocům.Chtěla v pokojíčku poslouchat rádio.A má to i jako budík.Zatím se to projevuje normálně.Já jsem asi taky vyrobená v číně-jak ted mám tu novou kuchyn tak mám mikrovlnku a na ní chlebník a často to používám opačně.Nebo mám myčku a vedle ní troubu a taky si to furt pletu a do trouby dávám špinavé nádobí...Jak jste na tom vy? :-)
Tak by už Pavel musel být mrtvý při jeho sexuální aktivitě.Nezdá se,že by ho to nějak oslabovalo,právě naopak.A k těm jeptiškám-kdo ví kolika ony se dožívají věku.Na nich se věk nedá poznat.Made in China
To je legrace,clovek je porad ve strehu,co ten pristroj udela. Jinak ja kupovala detem do pokoje sencor,je to taky sunka za 500,ale je tam radio,cd a dira na flashku a dokonce sd kartu. Funguje dobre a to dostava cocku od deti.Made in China
:-) to se mně právě stalo v životě poprvéMade in China
Tak stred a zvlast reproduktory to melo snad kazde druhe radio.mame dona taky 3ks.a v te dobe ni to prislo nirnalni..a ty funkce...to nam dela jedno radio taky..proste chces zesilit.a ono se to prepne jinam.pak to chces vypbout a prepne se to z usb na cd atd atd..prisuzuju to letum a opotrebeni radia))Jak jste na tom vy? :-)
si z toho děláte srandu, ale jestli je to opravdu opravdickej výzkum, což se dá objektivně posoudit, tak to bude dost hokna, dospět k nějakýmu výsledku:-)Jak jste na tom vy? :-)
přiznám se, že až tak dopodrobna jsem to nezkoumala :-) Mě pobavil už jen ten nadpis a americký výzkum :-)Jak jste na tom vy? :-)
V tom článku mám jednu logickou nesrovnalost. Píší tam, že za horší imunitu, potažmo kratší život nese zodpovědnost u mužů hormon způsobující tvorbu spermií a u žen tvorbu vajíček. Ale ta se přece tvoří i u osob sexuálně neaktivních, tedy u jeptišek. Naopak by se musely dožívat vyššího věku častěji rodící a déle kojící, protože těm se chvíli vajíčka netvoří. Nejvíce pak ty, které užívají hormonální antikoncepci, která brání dozrávání vajíček.Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
19 %
26 hlasů
4 %
6 hlasů
16 %
21 hlasů
45 %
60 hlasů
16 %
21 hlasů
Celkem hlasovalo 134 unikátních návštěvníků