Co na to říkáte? Přečetli/y jste? Vaše příhody. Co už bych nepřežil/a? - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 10 136 příspěvků
A je venku!!!
Ja myslim,ze ho kleploA je venku!!!
jak dopadl? se mi to nechce googlit..:)A je venku!!!
Tak nějak. Dekadence této společnosti si blíží svému maximu. Mimozemšťani nebo kterékoli jiné další civilizace se nám budou právem smát.A je venku!!!
Presne! Si lidi mysli,ze je to nejaky Janosik nebo coA je venku!!!
Ja si rikala,ze adidasu stoupnou prodejeLídl
Joo, u nás. Fungl novej. Ale já nemám srovnání se starýma malýma, dohromady jsem tam byla pětapůlkrát. Tady k nám taky moc nemůžu, páč nemaj košíky a já s kočárkem si holt vozík vzít nemůžu:-) Kabinky na převlíkání tam ale nejsou. Teda myslímTady se uživí, to je jistý, my tu máme na 13 tis. obyvatel 2 malý Alberty, který jednak kapacitně nestačí, a k tomu je to tam dost příšerný, personál protivnej, všechno špatně, to člověk váží i delší cestu za lepším nákupem.A je venku!!!
To je hodně hodně hodně úchylný. Mně osobně je Kajínek dost jedno, nemám názor na to, jestli mu náleží milost, a nehodlám o tom ani přemýšlet, ale to všechno okolo je úplně mimoňský. Já v jedné skupině na FB hned pod sebou četla, že paní někdo odnesl od pískoviště kyblíček, a na to sto reakcí typu - ruce uřezat, pověsit za kule do průvanu atp., a hned pod tím ty stejné ženy diskutují, že hurá super, propustili usvědčenýho vraha. To ho tak milujou proto, že o něm viděly film? Nechápu. Ale je to fakt na hlavu!A je venku!!!
Martin mi včera říkal že prý to tílko je letošní hit a je to nyní nejvíc hledané zboží na netu . Nechápu a mám stejný názor jako tyA je venku!!!
Ja teda dvojnasobnejm najemnejm vrahum pesti nedrzim,kdyby nebyl recidivista a neutikal,uz byl i tak venku. Ted jen poslouzil Zemanovi k odlakani pozornosti. A vsechny media jak pitomci foti vraha v hnusnym zelenym tilku a pisou,kdy se prvni noc na svobode uprdl.Lídl
Doufam,ze u nas nebude,ja ty velke obchody nesnasim,nechodim do nich,clovek nachodi 100jarnich kilometru kolem regalu se stejnym zbozim. Jezdim do Nemecka do Edeky,ta je velka asi jak Lidl,u nas do lidlu hl.pro zeleninu,ovoce a ryby a do penny pro lipanky,ale ty asi zacnu vyrabetSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
26 hlasů
4 %
5 hlasů
15 %
20 hlasů
45 %
58 hlasů
16 %
21 hlasů
Celkem hlasovalo 130 unikátních návštěvníků