banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Co mi vadi? - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Nevadí mi poplatky.Souhlasím s něma a jsem naštvaná,že do toho RAth rypal a udělal tím chaos.
Mi vadí čekání.A to fakt strašně.V nemocnici u zubaře jsem čekala 8 hodin.TO byl mazec a tohle by se opravdu nemělo stávat.Jsem pro to,aby byl všude systém.Bud objednávaní nebo lístečky atd.
A pak mi vadí,že nadstadart v nemocnici není nic moc.Stejne jídla,stejná peče,stejně špinavé postele(koukli jste se někdy pod povlak,nebo pod prostěradlo)
Když už se za něco platí tak at to odpovídá potom ve službách.
A pak mi vadí,že je všude tech doktoru strašně málo.Třeba zubaři ti se v Ostravě vubec nedají sehnat.Nabo místo v porodnici atd.Logopedi prostě doktoři nejsou.I když je jich podle mě dost,jen nedostanou licenci.Nebo proč tomu tak je?

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici