banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Co já? - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Co si mám obléct jako host na svatbu segry?Jak to tak vidím asi tam budu muset jít.Bude to sláva na zámku za miliony,tak to bude chtít nové šaty i pro mě a Gabku.Kde se to vlastně kupuje?
Taky radím pujčovnu
Gábi byli jsme teď v Polském Těšíně a hned za hranicemi je malá burza, kde jsou různé kamenné obchody s nádhernými šaty (i sukněmi a halenkami), šílený výběr a ceny se zdaleka nepodobají těm českým. Fakt doporučuju jak pro tebe, tak pro Gabku.
Taky radím půjčovnu.Mají krásné kousky.
já bych taky volila půjčovnu a nebo něco neutrálního, aby jsi to pak ještě někdy využila. A pokud se ti nechce do šatů, tak pěkné kalhoty a nějakou pěknou tuniku, doplnit nějakýma doplňkama a hurá všem vytřít zrak
Buď bych to řešila půjčovnou nebo něčím použitelným i na další příležitosti. Obešla bych oblíbené obchody a zkusila tam něco vylosovat. Ale pravda, že já často nic moc dramaticky neřeším, šla bych klidně v kalhotech a nějakým fešáckým tričku.
@Ivet Jo a společenské šaty mají celoročně v Peek&Cloppenburg. Já svoje svatební šaty řešila tak, že jsem si tam vyzkoušela a pak nechala ušít u krejčové
a co takhle si půjčit nějaké pěkné šaty z půjčovny,anebo potom zkusit zajet do Polska.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

79 %
31 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 39 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici