Co dnes vařím já? - nové reakce
Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 19 466 příspěvků
A kdyby náhodou ne tak ti ho klidně i pošlu strašně jsme se přejedli hambáčů na sushi už nemám ani pomyšlení
Přesně tak,po otevření lednice jsem zjistila, že nemám žádnou zeleninu.Tak jsem do vody hodila nějaké koření, pár brambor,vysypala půlku pytlíku sušené mrkve a zahustila vajíčkem a kupodivu docela dobrý
Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?s
26 %
22 hlasů
69 %
58 hlasů
5 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 84 unikátních návštěvníků