banner

Celkem 41 příspěvků

Zobrazit příspěvky podle:
Luci, to je krásné čtení, obě děti jsou uplně stejné a stejně kouzelné... určitě je to často hrozně náročné, ale na té fotce vypadají jako dva malí andlíci ... ať vám dělají jen a jen radost
Lucko, moc krásné vyprávění. Jste skvělá rodina. Užívejte si tu pohodu.
Moc hezky jsi to napsala, fotky jsou krasne a tobe to na te fotce po porodu slusi jako by jsi snad ani nerodila Obdivuju te, ze to tak hezky zvladas se dvema detma, ja jsem na tom byla v sestinedeli mnohem hur a to mi hodne pomahal manzel! Mejte se moc hezky a at vam to takhle hezky jde i nadale
Luci zvládáš to dobře a bude to lepší a lepší, až budete mít nějaký režim. U nás ty začátky taky byly síla a to je Vojta o dost starší. Když si představím, že bych měla k Ádě miminko, tak mě asi mrskne, to nevím, jak bych zvládala.
Krásné vyprávěníZe začátku jsem chtěla napsat,že chci taky takový báječný porod (rychlý),ale když jsem pak došla dál,tak to beru zpětOno taky porodit takového \"macíka\" musí být fakt fuška.Nedivím se,že tě museli tak zašívatJe boží,jak Baruška Ondráška přijala,ta fotka,kde leží spolu na zemi,je nádhernáMyslím,že to zvládáš skvěle
Ano ano, májové děti jsou rozhodně nejhodnější. A narozeniny Ondráška si budu vždycky pamatovat, když budeme slavit společně. Se sestřičkou budou určitě skvěle vycházet a věřím, že postupem času si všechno zorganizuješ tak, že budeš mít času mnohem víc. Mějte se moc moc krásně a děti ať hezky rostou a dělají vám obě jen samou radost.
Fakt pěkný čtení.Ať se vám daří.
jako mohli jste trochu popustit uzdu fantazii, aby vaše děti nevypadaly nachlup stejně aspoň že jedno dítě má pindíka jako rozlišovací znamení. být to dvojčata, tak je od sebe jinak nepoznáte krásné děti
Ondrášek je tááááák krááásný!!!!! fakt se vám povedl a pusinkovací fotka je super!
zvládáte to bezvadně, tak si hezky doma užívejte
To jsou miláčci, jsou oba nádherní. Luci, zvládáš to úžasně! Bohužel jsi potvrdila můj strach z chození ven. To bude masakr, Páťovi budu muset koupit asi nějaké vodítko.

Ten je nadhernej!!!

A ta pusinkovaci je bozi, slzim tu ;-) Diky za shrnuti, neni to zadny med, ale zvladas to skvele! Snad i u nas se dockam neceho podobneho. Mas nadherne deticky, moc ti to preju.
Je to krásný, jak to zvládáte, Baruška je šikovná holka, že nežárlí A Ondrášek je zlatíčko
moc gratuluji,ja mela take rychli porod ..v pul 5 jsme prijeli a v 6:10h se mali narodil :-)) ..drzim palce .,preji hodne stesticka a neboj vse se upravi a Baruska bude spokojenejsi ....
Porod Luci závidím, takhle by chtěl rodit asi každý, zvládla jsi to skvěle a ani mě to nepřekvapuje, zdejší držení palců musí mít výsledky
Luci, zvládáte to bravurně a po chvíli už to bude jen a jen dobrý. oba jsou slaďouncí
Jste fajn rodina.Ondrášek na fotce je skoro stejně velký jak Barunka.Jestli takhle pěkně poroste do roka budou stejní.Pak budou jako dvojčátka.Jsou si hodně podobní.
Moc krásné čtení

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40