banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

článek - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
http://ona.idnes.cz/svedectvi-terapeutky-hlavne-at-mi-nesaha-na-deti-rikaji-tyrane-zeny-1pe-/spolecnost.aspx?c=A110902_171144_spolecnost_jupJen mě zaujalo - 38 procent žen zažívá domácí násilí. Fakt? To je 2 z 5ti... to mi přijde hrozně moc.
to je sila..nejak moc jich je tyrano....to je tak rodice desive vychovali nebo jsou tak hloupe,ze v tom chteji zit???
Víš já zažila s Ex přítelem psychické týrání a jsem ráda, že se mi podařilo odejít, protože jsem to poznala až když bylo zatraceně pozdě... vždycky to není jen o fackách
to je hrozný, ani si to neumím pořádně představit
Víš že já tomu i věřím, ono násilí má hodně podob.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 41 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici