banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

čištění zubů - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
poraďte mi s čištěním zubů 3leté Klárky... Sama si je čistit neumí, nebo spíš se to nechce naučit, a když jí je chceme vyčistit my, tak vzdoruje, což jí pak u toho nejde strčit kartáček do pusy. Není to každý den tak hrozné, ale štve mě to. Málem si s manžou házíme mincí, kdo se toho ten den ujme Jednu dobu zabíralo když jsme u toho říkali \"jede vláček kolejáček...\", ale teď už to zas nefunguje. Máte nějakou zkušenost a radu?
nasi si cisti zuby jedine oral B a colgate..modry a ruzivy,2-4 roky...a pastu jedine elmecx ..nic jineho nechteji...kartacky jsou gumove a nevadi jim,ze cvakaji do zubu, nejdriv je pod pohruzkou nasilim a par judo hmatu cistim ja..maji smulu,nebavim se na to tema a pak si cisti pekne sami..rano sami s tatinkem a ja pak docistim...dite si samo neumi poradne vycistit zuby zhruba do 10 let..
@Liberte pohrůžky i výkony násilí jsou u nás právě časté a když tu pusu nechce otevřít tak ji prostě neotevře. No ale poslední týden to je kupodivu celkem dobré, zatím jsem nemusela ani moc vyhrožovat... Nejspíš nějak podvědomě tuší, že jsem o ní psala na Bol
My jsme si doma vyrobili kartičku kde jsem ji nakreslila velkou zubatou pusu a kolonky - ráno, večer. Když si zoubky vyčistí a já je následovně dočistím dostane nálepku. Když si nenechá vymaluju v puse zub na černo. Zabírá to dokonale. Je z toho nadšená, vyzkoušej
@Zavadilka to může být dobré!!! nejdřív ale musím sehnat nálepky... Dík za dobrý tip
Ondra je sice zlatíčko, ale i tak jdeme do obchodu spolu, já určím jaký druh kartáčku a on si vybere barvu, stejně tak s pastou. Na čištění má jeden kartáček on, kterým si vyčistí a já pak druhým zkontroluju. Když nemá náladu nenutím ho. U čištění zpívám písničku když jde malý bobr spát, vyčistí si .... a jak se usměje vrazím mu tam kartáček a za chvilku je to za náma.
@Ady.S jééé, to bude dobrá písnička k čištění!! Možná by mohla zabrat...jenže neznám slova, mohla bys mi, prosím, napsat aspoň tu jednu sloku o zubech? Díky moc!! O kartáčku jsem psala už výše, že to nemá vliv, máme doma už 3
@BarčaKa Ještě mě napadá, dost často si čistíme zuby všichni doma naráz, to se Ondrovi taky líbí a nebo s oblíbeným plyšákem.
@BarčaKa Tady je originál http://www.diskografie.cz/petr-skoumal/kdyz-jde-maly-bobr-spat/kdyz-jde-maly-bobr-spat/ , já si ale slova vymýšlím podle pasty- perlička má namalovaného bobra, ale vademekum má krokodýla a tak zpívám i o něm.
vykašlete se na 3minutové čištění, ze začátku opravdu jen fik fik a hotovo,a pochválit že otevřela pusu a takhle 3x denně. aby si sama zjistila, že to není nic strašného a postupně vás sama nechá déle a déle.
@Dejmalka 3 minuty????????????? Tak to jen po sečtení celého týdne Už má 3 roky, zuby čistíme už skoro 2 roky. Časově nás nechá čistit pořád stejně dlouho
Kdyz je to takovy boj,tka co ti poradim ja je ten kartacek na baterky co sam rotuje,sama si ho zapne a mj to deti moc rady.navic i kdyz si ho tma jen da,tka to lepe vycisti - nemusi se tim drhnout tolik.My to teda delame tak,ze ji chvili necham at si cisti tim zuby sama a pak ji je vycistim jeste ja.Mohlo by se ji to libit - tak to hezky vrni a lechta
@janney aháá...to by nebylo špatné!! A mohla by to dostat na Vánoce jako dárek

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40