banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

cesky chleba - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Vcera jsme poprve upekla cesky chleba .Zabralo mi to stridave skoro celou sobotu,ale musim rict,ze je vazne docela dobry.Povedl se.Mam dva bochnicky.A nemam pekarnu - delal jsem v ruce a v normalni troube.Priste ale musim pritad jeste trochu celozrnne mouky - testo je hodne bile
Šikula, já nemám trpělivost a sílu na to těsto. Občas jej peče manža, když se potřebuje odreagovat A je výborný, ještě z těsta na housky děláme houstičky, či malé bagetky jen tak na chroupání a ty jsou senzační. Dáváme tam na chuť malinko bylinek a je to super.A jak chutnal Terrymu? Určo si pobaštil.
Jsi fakt sikovna
sestřenka si zas v Americe dělávala bramborový salát, takový ten náš, vánoční - prostě vzpomínka na domov
@Renča Taky budu delat salat.Kdyz jsme meli svatbu tak jsem pro tchana a pro zname pripravila rizky a bramborovy salat..ten jak se mi tam vyklopila ta peprenka
Jani,jsi borec
nooo,Jani,to jsi šikulka

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici