banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

červená - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak ta mrcha zase dorazila. Přibelhala se na 37DC. Co dodat? Padlo několi balení papírových kapesníků a snaha o co nejrychlejší řešení mě sžírá. V pondělí jdu na krevní testy a v pátek na kontrolu průchodnosti vejcovodů. Nedá se nic dělat, musím to podstoupit. Snad bude líp....
Holky, díky za podporu. Dneska jsem už docela v pohodě, ale včera jsem byla opravdu špatná. Je to fakt na budku - od měsíce k měsíci - od cyklu k cyklu. Ale co Vám budu povídat, všechny to znáte.
Ahoj Alčo tak mně ta mrcha červená taky dnes dostihla,tak jsem vyloženě nasr...,další měsíc snažílkování v háji.Už pomalu ztrácím chuť do dalšího snažení,přitom to teď zase vypadalo tak nadějně,bylo mi i trochu zle,motala se mi hlava,trochu prsa a zase nic,no jo ale co jsem čekala s jedním vejcovodem,asi to nebude žádný med
Ahoj, to mě mrzí:( budu držet palce aby po vyšetření se co nejdříve zadařilo
To mě mrzí Alčo, já tolik držela palce, aby se zadařilo. :-( Tak snad tenhle měsíc... Budu držet i ty palce na nohou. A uvidíš, bude líp.
Soucitim s tebou, Alco. Jak jsem rikala, na plese jsem mela pritele a snazila se tam vecpat i ta mrcha cervena, takze taky nic. Budu brat dal leky na snizeni prolaktinu a za 5 dni se zacnu krmit dvema Clostiky denne
@wicana Holky,vydržte.To půjde.Pěkně papkejte léky,oni brzy zaberou.A potom šupky dupky,atˇuž jsou tu další těhulky

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici