banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Čekání... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj ženy, nemáte někdy pocit, že pořád na něco jen čekáme a nemůžeme se dočkat? Nebo jsem netrpělivá jen já? To máte na ovulaci, menstruaci, na první UTZ, na výsledky testů, další UTZ, na pohyby miminka, na poslíčky, na porod...Taky pořád počítáte každý den?
Tak takovej pocit znám-ale jen tak do těch pohybůvím že každá maminka užuž chce mít toho svého drobečka u sebe-ale já jsem v 35týdnu a od té doby-co mám pohyby mi přijde že to stráááááááááááááááááááááášně letí a já si toho bříška nestačím užívat-tak si říkám-za cca5týdnů máme rodit a já si to nestačila užít-tak uvidím třeba ještě budu ráda za nějaký týden aby se mimi užuž narodilozatím jsem spokojená tak jak to jeahojky Evik
:-) jsme všechny stejné
@petrusepetrus mám stejný pocit, nejdřív jsem čekala až se konečně někdy potvrdí těhotenství a teď se porád něco děje,nemá to konce. Ale my to vydržíme!!!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici