banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Brno!!! - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky, jsem z Brna-střed. Kamarádky sice mám, ale ne s miminkem. Ráda bych poznala maminku s podobně starým mimískem k vyměňování si zkušeností. Kubíkovi jsou 2 měsíce. Díky moc za případné nabídky. Katka
Příští týden budem dělat sraz - teda snad - mrkni do kolonky Aktuální srazy.
Ahoj, ja mam 12 denniho chlapecka...
Ahojky brnacek je tu spoustatak třeba budeš mít štěstí,já mám teda dítko odrostlé (budou mu 2 roky)a v červnu rodíme podruhé..

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici