banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Bratránek - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
To se s vámi musím podělit o to, jak mě včera \"dojal\" můj bratranec. Neviděli jsme se 15 let... Nikdy jsme si nebyli nějak extra blízcí. A před pár dny mě kontaktoval. A včera jsme si přes chat psali a on na mě vybalí, že potřebuje někoho, kdo by mu půjčil 150.000, že jemu nikdo půjčku nedá, protože má na plat exekuci... Pak dodal, že kdybych věděla o nějaké práci na černo, ať mu dám vědět. Tak nevím, jestli si ze mě dělá prdel nebo co? To si myslí, že jsem úplně blbá a člověku, kterýho prakticky neznám zařídím úvěr? Vytočil mě celkem do běla... myslím, že dalších 15 let o něm nechci slyšet
To je teda darecek. Ja takove lidi nechapu. Jak si jen mohl vubec myslet a nasledne te zkontaktovat, ze bys mu mohla ty penize pujcit????
@mihra Nevím... fakt netuším, jak ho něco takového vůbec mohlo napadnout.
@nadule1 asi už byl zoufalej, tak to zkouší na každého ....nebo je z jiné planety
To je teda radost mě by teda taky pěkně naštval,to ti věřím žes byla vytočená do běla bratránek má odemně palec dolů
Zkouší kde se dá, ty jsi ale chytrá hlavička a nepůjčíš. Já bych mu rovnou řekla že o ničem vědět nebudu nikdy.
teda, má ale odvahu.
Občas si říkám kam až lidi jsou schopný zajít. To opravdu nemají žádné zábrany...a je jedno jestli je to příbuznej, nebo ne....nechápu svět, co se to děje.
Tak to je síla. Myslím si, že žádný peníze by jsi už neviděla.
To je teda fakt drzost, ozvat se Ti po takový době a chtít po Tobě vlastně akorát prachy. Některý lidi vážně nejsou soudný!!!
Žádnej troškař,hned takovej balík
@tygřímáma Deset tisíc za každej rok, co jsme se neviděli :DDD
@nadule1

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici