banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Božský Karel a reklama - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky,jak se vám líbí ty reklamy,které Karel dělá na ten čaj?Já vím,že spousta lidí na něj určitě nadává v tom smyslu,že jestli to má zapotřebí apod.,ale mě se to líbíPřijde mi to vtipné,udělané s takovým nadhledem,který je Karlovi vlastní.Já ho jako zpěváka neposlouchám,ale jako člověk je mi sympatický a vždycky se mi líbilo,jak si sám ze sebe umí dělat srandu a nebere se vážně.A taková mi přijde i ta reklama
nějak mi to nesedí. A dívim se že se nechal překecat.
mi to přijde hodně ftipný. já o něm moc nevím, řekla bych, že je mi spíš hodně nesympatickej, ale ta reklama je super. přijde mi, že si umí dělat ze sebe srandu a to je super. taky se mi moc líbila upoutávka na slavíka nebo co, jak se mu zdálo, že nevyhraje
@zuzka83 Na toho Slavíka to bylo hezké.Ale tato reklama se mě, bohužel nelíbí.
@zuzka83 Jojo,ta byla taky dobrá,takový podobný humor
Jé zrovna to je v tv.Ja si myslím ,že Kája uplně stejný druh humoru jako já a ,že i ta reklama je boží.A klidně ho beru za prezidenta.Jen tu jeho Ivanku bych vyhodila z hradu.
Ja si normalne myslim, ze to ma jako levnou prezidentskou kampan. Pristi volba uz zrejme bude prima, a uprimne, pokud nebude mravnej protikandidat, tak bych klidne Kaju volila
Mě se líbí, je vidět, že si ze sebe umí udělat srandu. Navíc si myslím, že on by do \"blbé\" reklamy nešel - nemá to zapotřebí.
Taky mi nijak nevadí, on čím je Kája starší, tím líp se poslouchá (myslím mluvené slovo). Co mě do dneška dostává tak reklama na žvýkačku, co dělal Jágr. http://www.youtube.com/watch?v=V9QM6XogqvU
@Evulik25 jooo, to je hodně dobrý!!
Mě se to taky líbí. Přesně jak říkáš
Mě se líbí.Karel překvapil a mile
Mě se tam taky moc líbí,přijde mi to vtipné narozdíl od Michala Davida a reklamy na Míšu
@cukrblik Ježíš,to jsem naštěstí nevidělaMíšu Davida fakt nemám ráda
@veverka77 Buď ráda,zpívá tam sto let starou písničku Céčka
A mě ani nenapadlo jestli to má za potřebí. Mě se líbila ta první, ale ty další na stejné téma mi příjdou už trapné.
Tak já mám Gotta ráda a reklama se mi líbí. Jen když jsem ji viděla poprvní tak jsem si řekla už i tem Karel ji dělá, má to vůbec zapotřebí.
Úplně s tebou souhlasím
Na jednu stranu nejsou ty reklamy tak pitomé, ale říkám si to taky jestli to má vůbec za potřebí.
@Ady.S To víš,že nemáDěti má zabezpečené určitě až do konce životaAle když už to dělá,tak se mi líbí,jakým způsobem to pojali
@veverka77 Spíš některé z dětiček něco potřebovalo

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

55 %
39 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40