banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

BOL - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dneska jsem tuším už druhá, ale musím pochválit BOL. Dneska tu byla mamka s kamarádkou podívat se na Toníčka. A já jsem si uvědomila jak mi baby online moc moc pomáhá. Dávala mi rady o uspávání a já říkala , že to vím, rady o příkrmech a já věděla. Rady jak na nočník a něco o očkováních a vše jsem věděla. Pak se divila od kad něco vím, ted nevím co to bylo a já jsem jí na to řekla že chodím přeci na baby online sice občas juknu i na jinné stránky, ale to spíš na odbornější. Pokud něco zadám do vyhledávače tak mi v podstatě vždy to vyhodí že danou odpověd najdu tady a to vůbec nemluvím o dizkuzy. Od tamtad mám skoro vše...A potkala jsem tu báječné ženské o kterých mluvím v podstatě jako o kamarádkách. V těhotenství jsem tu nádherně trávila čas té hrozné nudy co jsem měla. A aspon jsem se něco přiučila a ted je ze mě skoro odborník na děti Najednou mě opadla hrozná touha to sem napsat. Takže moc děkuju
Když nempomůže rodina pomůžou bolkyu mě rodina číslo 2
já to mám taky tak
to je hezke..
Jů, to je hezký a je to fakt. Mě zase moje babička zapisuje různé hlášky z telky - často jen část pravdy. Zrovna dnes mi je předčítala (ona si to píše, aby mi to nezapomněla říci), vždycky jsem dodala něco dalšího. po třetí informaci tak zklamaně koukala a ptala se, jak to všechno vím

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

24 %
24 hlasů

2 %
2 hlasy

13 %
13 hlasů

47 %
47 hlasů

15 %
15 hlasů

Celkem hlasovalo 101 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici