banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Bezva tip.Ten si chci kpupit,jen váhám zda model 2009 co máš... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Bezva tip.Ten si chci kpupit,jen váhám zda model 2009 co máš ty,jak jsou na tom kolečka?Budu zvědavá až vyjedeš,jak to bude s kamínkama,vím že jsou taky ta kolečka nafukovací,jen mě překvapuje jak jsou hladká.
my jsme taky docela vahali, zda 2008 nebo 2009 a rozhodli jsme se prave pro 2009, jelikoz jsou kolecka delane ze specialniho materialu, takze by meli byt jeste odolnejsi proti kaminkum, nez-li ta klasicka....navic se nam moc ta zaplejtana na 2008 nezamlouvala...tak uvidime, snad nebudeme litovat

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40