banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Besídkový den - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
My jsme dnes absolvovali besídku ve škole i ve školce.Ve 14.30 začala besídka u Eviny ve škole.Jako doprovod jsem měla Aničku(ještě že ji mám).Po čtvrt hodině jsem tam Aničku nechala jako mého zástupce,nalodila Danielu do auta a jely jsme do školky.Za půl hodinky byl konec a zpátky pro Evču s Aničkou.Obě besídky ale byly moc pěkné.Fotky vložím.
Aničko, tak to máš hektické, já absolvovala u Ríši a v pátek má ještě Sofinka přehrávku.
Koukám, že to nemáš lehký. A že se zrovna trefili s besídkama do jednoho dne... Těším se na fotečky.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici